OZNAM !

Riaditeľstvo ZŠ s VJM – Alapiskola v Tešedíkove oznamuje tým, ktorí prenajímali a plánujú prenajímať  /používať / multifunkčné ihrisko základnej školy, že prenajímanie ihriska je možné na základe písomnej dohody a po zaplatenia nájomného vo výške 5.- € za 60 min. hotovostnou formou v pokladni ZŠ. Dohodu o používaní je možné uzatvárať cez pracovnú dobu / od 7,30, hod  do 17,30 hod / 1 pracovný deň pred termínom prenajímania na sekretariáte ZŠ.

Pozor ! Multifunkčné ihrisko je pozorované kamerovým systémom ! Bez povolenia / dohody / vstup na ihrisko je prísne zakázané !

KÖZLEMÉNY !

Az alapiskola igazgatósága értesíti mindazokat akik bérelték és szeretnék bérelni /használni / az iskola műfüves pályáját, hogy írásbeli bérleti szerződés megkötése alapján és 5.-€ / 60 perc bérleti díj kifizetése után az iskola pénztárába, ezután is megtehetik. A bérleti szerződést minden esetben munkanapokon / 7,30 –tól – 17,30 –ig / legkevesebb 1 munkanappal a használat időpontja előtt kell megkötni az iskola titkárságán.

Figyelem ! Az iskola műfüves pályáját kamerarendszer figyeli ! Érvényes bérleti szerződés vagy engedély nélkül a pályára lépni szigorúan tilos !

Mgr. Jurásová Lívia, riad.šk. – isk. ig.