A tanulmányi versenyeken sikeresen szereplő tanulóink

 
 

  A  2016 / 2017-es tanévben  tanulóink különféle tantárgyversenyekbe kapcsolódtak be. A  sok eredmény közül a legszebb eredményeket a következő tanulók szerezték, akik iskolánk méltó képviseletéért igazgatói dicséretet és jutalmat kapnak.

 

1.  SÁRKÁNY SÁRA, I. osztályos tanuló a „Hol volt, hol nem volt... Kedvenc mesefigurám“ című járási képzőművészeti verseny 1. kategóriájában elért 3. helyezésért.

 

2.  TYUKOS ZSÓFIA, II. osztályos tanuló a „Hol volt, hol nem volt... Nagymamám meséi“ elnevezésű mesemondó versenyen szerzett különdíjért.

 

3.  TYUKOS BOGLÁRKA, IV. osztályos tanuló a járási Tompa Mihály Vers- és  Prózamondó Verseny 2. kategóriában versmondásban elért aranysávos besorolásért, és az országos elődöntőn elért bronzsávos besorolásért, valamint az Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny regionálos elődöntőjén elért ezüstsávos besorolásért, továbbá a „Klokan“ matematikai versenyen elért sikeres szereplésért.

 

4.  SZARKA EMMA, IV. osztályos tanuló a járási Tompa Mihály Vers- és  Prózamondó Verseny 2. kategóriában prózamondásban elért ezüstsávos besorolásért.

5.  PORUBSKÁ ALEXANDRA, IV. osztályos tanuló a „Hol volt, hol nem volt...   Kedvenc mesefigurám“című járási képzőművészeti verseny 2. kategóriájában elért 3. helyezésért.

 

6.  SZARKA EMMA, TYUKOS BOGLÁRKA, MÉSZÁROS PÉTER, PÁSZTOR ADRIÁN, IV. osztályos tanulók, mint a csapat tagjai a „Hol volt, hol nem volt... Kalandozás Meseországban“című járási mesevetélkedőn elért 3. helyezésért.

 

7.  SZEDLÁR SIMON, V. osztályos tanuló a járási Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny 2. kategóriában prózamondásban elért aranysávos besorolásért, és az országos elődöntőn elért ezüstsávos besorolásért, valamint az Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny regionális elődöntőjén elért ezüstsávos besorolásért.

 

8.  BENES ANDRÁS, V. osztályos tanuló a járási matematikai olimpiász járási fordulóján elért 5. helyezésért, a matematikai Pitagórász  járási fordulóján elért sikeres szereplésért, valamint az „iBobor“ elnevezésű országos on-line informatikai versenyen való sikeres szereplésért.

 

9.  LACZKÓ DÁNIEL, V. osztályos tanuló a járási matematikai olimpiász járási fordulóján elért 5. helyezésért.

 

10. BARANYAI TÜNDE, V. osztályos tanuló az Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny regionálos elődöntőjén elért ezüstsávos besorolásért.

 

11. BALLER TARA, VI. osztályos tanuló az angol nyelvű olimpiász járási fordulóján elért 3. helyezésért.

 

12. KOLÁR ROXANA, VI. osztályos tanuló a XI. Flaska Sándor mezei futóversenyen az I. kategóriában elért 1. helyezésért.

 

13. FISCHER EMMA, MÁHR DÓRA, SOMOGYI ESZTER VII. osztályos tanulók, mint a csapat tagjai a járási bibliai olimpiászon szerzett 2. helyezésért.

 

14.  CZANIK REBEKA, VIII. osztályos tanuló a „Poznaj slovenskú reč“ elnevezésű szlovák nyelvű  verseny körzeti fordulóján elért aranysávos besorolásért, a járási Tompa Mihály Vers- és  Prózamondó Verseny 3. kategóriában versmondásban elért ezüstsávos besorolásért, valamint a „Hol volt, hol nem volt... Nagymamám meséi“ elnevezésű mesemondó versenyen szerzett különdíjért, továbbá az Arany János Nemzetközi Szavalóversenyen megszerzett 2. helyezésért, amelyet Bécsben tartottak. 

15.  KISS ZSÓKA, VIII. osztályos tanuló  a „Dobré slovo“ elnevezésű  szlovák nyelvű  szavalóverseny járási fordulóján elért 1. helyezésért, és a kerületi fordulón iskolánk képviseletéért, a járási Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny 3. kategóriában versmondásban elért ezüstsávos besorolásért, továbbá az Arany János Nemzetközi Szavalóversenyen való sikeres szereplésért, amelyet Bécsben tartottak, valamint a XI. Flaska Sándor mezei futóversenyen a II.kategóriában elért 3. helyezésért.

 

16.  SZEKERES TÜNDE, VIII. osztályos tanuló a „Hol volt, hol nem volt... Mátyás király vendége voltam“ című járási fogalmazási versenyen  elért 3. helyezésért.

 

17.  DARÁZS LAURA, IX. osztályos tanuló a XI. Flaska Sándor mezei futóversenyen a II. kategóriában elért 1. helyezésért.

18.  KARÁCSONY SÁRA, IX. osztályos tanuló a XI. Flaska Sándor mezei futóversenyen a II. kategóriában elért 2. helyezésért.

 

19.  PAVLOVIČ RÓBERT, IX. osztályos tanuló, a XI. Flaska Sándor mezei futóversenyen a II. kategóriában a fiúk csapatában elért 2. helyezésért.

 

20.  Mészáros Péter, Pásztor Adrián, Tóth Krisztián, Laczkó Dániel, Szedlár Simon, Szekeres Máté, Varga Tamás IV.és V. osztályos tanulók, mint az iskolánk futballcsapatának tagjai minden egyes focitornán megszerzett dobogós helyezésért.

 

21.  Kolár Roxana, Paulo Hugo, Kocsis Nikolas, Szekeres Áron, Hajzuk Tamás, Pavlovič Róbert és Majba Krisztián VI., VII. és IX. osztályos tanulók mint az iskolánk futballcsapatának tagjai minden egyes focitornán megszerzett dobogós helyezésért.

22.  Pápai Anna, Farkas Jázmin, Karácsony Sára, Keszeg Viktória, Nagy Melissa IX. osztályos tanulók, mint a csapat tagjai a járási egészségügyi versenyen szerzett 2. helyezésért.

 

Szívből gratulálunk! :)