Órarendek - Jelenléti oktatás

____________________________________________________________________________

I. osztály

I. osztály 1. óra
8:00 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:20
3. óra
9:30 - 10:05
4. óra
10:15 - 10:50
5. óra
11:00 - 11:35
6. óra
11:45 - 12:20
7. óra
12:30 - 13:05
Hétfő 1. sk SMZ MJL MAT NBI PVO 2. sk SMZ  
Kedd 1. sk SMZ MJL TSV MAT MJL 2. sk SMZ  
Szerda 1. sk SMZ MAT MJL MJL MAT 2. sk SMZ  
Csütörtök MJL TSV MAT 2. sk SMZ 1. sk SMZ    
Péntek MJL MJL HMV 2. sk SMZ 1. sk SMZ    

 

____________________________________________________________________________

II. osztály

II. osztály 1. óra
8:00 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:20
3. óra
9:30 - 10:05
4. óra
10:15 - 10:50
5. óra
11:00 - 11:35
6. óra
11:45 - 12:20
7. óra
12:30 - 13:05
Hétfő SMZ MAT MJL PVO NBI    
Kedd SMZ TSV MAT MJL VYV    
Szerda SMZ MAT MJL MJL PVO    
Csütörtök MJL SMZ MAT TSV MJL    
Péntek SMZ SMZ MAT MJL HMV    

 

____________________________________________________________________________

III. osztály

III. osztály 1. óra
8:00 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:20
3. óra
9:30 - 10:05
4. óra
10:15 - 10:50
5. óra
11:00 - 11:35
6. óra
11:45 - 12:20
 
Hétfő MJL SMZ MAT ANJ PDA NBI  
Kedd SMZ MAT VLA TSV MJL    
Szerda SMZ MAT ANJ MJL INF HMV  
Csütörtök SMZ MAT TSV MJL VYV    
Péntek MJL SMZ MAT ANJ PVC    

 

____________________________________________________________________________

IV. osztály

IV. osztály 1. óra
8:00 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:20
3. óra
9:30 - 10:05
4. óra
10:15 - 10:50
5. óra
11:00 - 11:35
6. óra
11:45 - 12:20
 
Hétfő SMZ MJL NBI MAT PDA VYV  
Kedd SMZ MAT VLA MJL TSV HMV  
Szerda SMZ ANJ PDA MJL PVC    
Csütörtök SMZ MAT VLA MJL TSV    
Péntek SMZ ANJ MAT MJL INF    

 

____________________________________________________________________________

V. osztály

V. osztály 1. óra
8:00 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:20
3. óra
9:30 - 10:05
4. óra
10:15 - 10:50
5. óra
11:00 - 11:35
6. óra
11:45 - 12:20
7. óra
12:30 - 13:05
8. óra
13:15 - 13:50
Hétfő SLF MAT MJL GEG RGV   NBI  
Kedd MJL BIO SLF MAT ANJ VYV   TSV CH/D
Szerda SLF MJL MAT DEJ ANJ THD    
Csütörtök MAT SLF GEG INF MJL TSV CH TSV D  
Péntek MJL MAT SLF BIO ANJ HUV    

 

____________________________________________________________________________

VI. osztály

VI. osztály 1. óra
8:00 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:20
3. óra
9:30 - 10:05
4. óra
10:15 - 10:50
5. óra
11:00 - 11:35
6. óra
11:45 - 12:20
7. óra
12:30 - 13:05
8. óra
 
Hétfő FYZ SLF MAT MJL INF   NBI/ETV  
Kedd BIO SLF MJL ANJ MAT THD   TSV CH/D
Szerda SLF DEJ MJL MAT OBN HUV    
Csütörtök GEG SLF MAT MJL ANJ TSV CH TSV D  
Péntek FYZ SLF MAT MJL VYV ANJ    

 

____________________________________________________________________________

VII. osztály

VII. osztály 1. óra
8:00 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:20
3. óra
9:30 - 10:05
4. óra
10:15 - 10:50
5. óra
11:00 - 11:35
6. óra
11:45 - 12:20
7. óra
 
8. óra
 
Hétfő MAT ANJ MJL CHE SLF DEJ   HUV
Kedd MAT MJL GEG SLF OBN   TSV CH TSV D
Szerda MAT MJL NBI ANJ BIO VYV   THD
Csütörtök SLF MJL CHE MAT ANJ   TSV CH/D  
Péntek MAT MJL SLF BIO FYZ INF    

 

____________________________________________________________________________

VIII. osztály

VIII. osztály 1. óra
8:00 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:20
3. óra
9:30 - 10:05
4. óra
10:15 - 10:50
5. óra
11:00 - 11:35
6. óra
11:45 - 12:20
7. óra
 
8. óra
 
Hétfő MJL SLF CHE ANJ MAT FYZ   HUV
Kedd SLF MAT MJL FYZ VYV TSV CH/D   THD
Szerda MJL SLF BIO NBI ANJ MAT    
Csütörtök CHE MAT INF SLF DEJ TSV D   TSV CH
Péntek MJL SLF GEG ANJ MAT OBN    

 

____________________________________________________________________________

IX. osztály

IX. osztály 1. óra
8:00 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:20
3. óra
9:30 - 10:05
4. óra
10:15 - 10:50
5. óra
11:00 - 11:35
6. óra
11:45 - 12:20
7. óra
 
8. óra
 
Hétfő DEJ NBI SLF MAT MJL OBN   THD
Kedd MJL SLF MAT GEG ANJ TSV D TSV CH VYV
Szerda CHE MAT MJL SLF FYZ ANJ    
Csütörtök SLF BIO MJL MJL MAT TSV D TSV CH  
Péntek SLF CHE MJL MAT ANJ DEJ    

 

Rövidítések

SMZ - Szlovák nyelv és szlovák irodalom (1.-4.)

SLF -  Szlovák nyelv és szlovák irodalom (5.-9.)

MJL - Magyar nyelv és irodalom

ANJ - Angol nyelv

PDA - Természetismeret

VLA - Honismeret

FYZ - Fizika

CHE - Kémia

BIO - Biológia

DEJ - Történelem

GEG - Geográfia

OBN - Polgári nevelés

ETV - Etikai nevelés

NBI - Hittan (1.-4.)

NBV - Hittan (5.-9.)

MAT - Matematika

INF - Informatika

PVC - Munkára nevelés

THD - Technika

VYV - Képzőművészeti nevelés

HMV - Zenei nevelés (1.-4.)

HUV - Zenei nevelés (5.-9.)

TSV - Test- és sport nevelés

 
 

VUM - Művészettel nevelés

NEJ - Német nyelv

IFV - Informatikai nevelés

SEE - Munka világa

TEV - Testnevelés