Órarendek - Jelenléti oktatás

2022/2023

____________________________________________________________________________

I. osztály

I. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
8. óra
14:10 - 14:55
Hétfő SMZ MJL MAT HMV NBI     ETV
Kedd SMZ MJL TSV MJL VYV      
Szerda MJL SMZ MAT MJL PVO      
Csütörtök SMZ MJL TSV MAT        
Péntek MJL SMZ MAT MJL        

 

____________________________________________________________________________

II. osztály

II. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 11:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
Hétfő MJL NBI SMZ MAT PVO    
Kedd MJL SMZ MAT TSV VYV    
Szerda SMZ MAT MJL MJL HMV    
Csütörtök SMZ MJL MAT MJL TSV    
Péntek MJL PVO SMZ MAT SMZ    

 

____________________________________________________________________________

III. osztály

III. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7.óra
13:20 - 14:05
Hétfő 1. sk ANJ
2. sk
SMZ
1. sk SMZ
2. sk
ANJ
MAT MJL PVC    
Kedd MJL MAT 1. sk SMZ
2. sk INF
1. sk INF
2. sk SMZ
TSV VYV  
Szerda 1. sk SMZ
2. sk ANJ
MAT 1. sk
ANJ
2. sk
SMZ
MJL PDA VLA  
Csütörtök MAT NBI MJL TSV 1. sk
SMZ
2. sk
SMZ
 
Péntek 1. sk
SMZ
2. sk
ANJ
1. sk
ANJ
2. sk
SMZ
MAT MJL HMV    

 

____________________________________________________________________________

IV. osztály

IV. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
8. óra
14:10 - 14:55
Hétfő MJL MAT ANJ HMV 1. sk
SMZ
2. sk
SMZ
NBI ETV
Kedd PDA TSV MJL VLA 1. sk
SMZ
2. sk
SMZ
   
Szerda MAT ANJ PDA MJL 2. sk
SMZ
1. sk
SMZ
   
Csütörtök MAT TSV MJL VLA 2. sk
SMZ
1. sk
SMZ
PVC  
Péntek MAT MJL VYV INF 2. sk
SMZ
1. sk
SMZ
   

 

____________________________________________________________________________

V. osztály

V. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
8. óra
14:10 - 14:55
Hétfő MAT MJL NBV SLF HUV ANJ    
Kedd MAT BIO MJL SLF INF TSV D
TSV CH
   
Szerda MJL GEG SLF MAT ANJ RGV   THD
Csütörtök BIO MAT DEJ SLF MJL TSV D
TSV CH
   
Péntek MJL GEG SLF ANJ MAT VYV    

 

____________________________________________________________________________

VI. osztály

VI. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05

8. óra
14:10 - 14:55
 
Hétfő GEG MAT SLF INF MJL VYV    
Kedd MJL MAT SLF FYZ ANJ TSV CH TSV D  
Szerda BIO SLF MAT MJL OBN ANJ   THD
Csütörtök MAT MJL SLF NBV HUV TSV CH TSV D  
Péntek FYZ SLF MJL DEJ MAT ANJ    

 

____________________________________________________________________________

VII. osztály

VII. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15

7. óra
13:20 - 14:05
 

8. óra
14:10 - 14:55
 
Hétfő SLF DEJ CHE MAT ANJ MJL    
Kedd MJL SLF BIO MAT OBN TSV CH TSV D VYV
Szerda CHE MJL FYZ MAT SLF ANJ   HUV
Csütörtök BIO MAT NBV MJL INF TSV CH TSV D  
Péntek GEG MJL ANJ MAT SLF THD    

 

____________________________________________________________________________

VIII. osztály

VIII. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15

7. óra
13:20 - 14:05
 

8. óra
14:10 - 14:55
 
Hétfő MJL CHE MAT SLF OBN HUV   ETV / NBV
Kedd SLF MAT GEG ANJ FYZ   TSV D TSV CH
Szerda MJL MAT SLF CHE INF THD   VYV
Csütörtök SLF MAT MJL ANJ BIO   TSV CH TSV D
Péntek MJL MAT DEJ SLF FYZ ANJ    

 

____________________________________________________________________________

IX. osztály

IX. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 11:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15

7. óra
13:20 - 14:05
 

8. óra
14:10 - 14:55
 
Hétfő MAT SLF MJL NBV DEJ FYZ   THD
Kedd SLF MJL MAT ANJ GEG   TSV D TSV CH
Szerda SLF MJL MAT BIO CHE MJL   VYV
Csütörtök SLF MJL MAT ANJ OBN   TSV CH TSV D
Péntek MAT MJL CHE SLF ANJ DEJ    

 

Rövidítések

SMZ - Szlovák nyelv és szlovák irodalom (1.-4.)

SLF -  Szlovák nyelv és szlovák irodalom (5.-9.)

MJL - Magyar nyelv és irodalom

ANJ - Angol nyelv

PDA - Természetismeret

VLA - Honismeret

FYZ - Fizika

CHE - Kémia

BIO - Biológia

DEJ - Történelem

GEG - Geográfia

OBN - Polgári nevelés

ETV - Etikai nevelés

NBI - Hittan (1.-4.)

NBV - Hittan (5.-9.)

MAT - Matematika

INF - Informatika

PVC - Munkára nevelés

THD - Technika

VYV - Képzőművészeti nevelés

HMV - Zenei nevelés (1.-4.)

HUV - Zenei nevelés (5.-9.)

TSV - Test- és sport nevelés

 
 

VUM - Művészettel nevelés

NEJ - Német nyelv

IFV - Informatikai nevelés

SEE - Munka világa

TEV - Testnevelés