A tanulmányi versenyeken sikeresen szereplő tanulóink

    A  2017 / 2018 -as tanévben  tanulóink különféle tantárgyversenyekbe kapcsolódtak be. A  sok eredmény közül a legszebb eredményeket a következő tanulók szerezték, akik iskolánk méltó képviseletéért igazgatói dicséretet és jutalmat kapnak.

 

1.  FISCHER CECÍLIA, I. osztályos tanuló a járási Tompa Mihály Vers- és  Prózamondó Verseny 1. kategóriában versmondásban elért ezüstsávos besorolásért.

                                

2.  TYUKOS ZSÓFIA, III. osztályos tanuló a járási Tompa Mihály Vers- és  Prózamondó Verseny 1. kategóriában versmondásban elért ezüstsávos besorolásért és a matematikai Pitagórász  járási fordulóján elért sikeres szereplésért.

                                

3.  DARÁZS DORIÁN, III. osztályos tanuló a matematikai Pitagórász  járási fordulóján elért sikeres szereplésért.

                                

4.  FLASKA KAROLINA, III. osztályos tanuló a XII. Flaska Sándor mezei futóversenyen a II. kategóriában elért 2. helyezésért.

                                

5.  SZARKA VANDA, III. osztályos tanuló a XII. Flaska Sándor mezei futóversenyen a II. kategóriában elért 3. helyezésért.

                                         

 6.  PAVLOVIČ VALÉRIA, IV. osztályos tanuló a „Poznaj slovenskú reč“ elnevezésű szlovák nyelvű  verseny körzeti fordulóján elért aranysávos besorolásért.  

                                 

7.  TYUKOS BOGLÁRKA, V. osztályos tanuló  az Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny regionális elődöntőjén elért aranysávos besorolásért, és az országos döntőjén elért ezüstsávos besorolásért, továbbá a  „ Klokan“ matematikai versenyen elért sikeres szereplésért. A „Hol volt, hol nem volt  ... Az én mesém“ című járási fogalmazás versenyen elért 1. helyezésért és a „Csillagoknak teremtője ...“ regionális népdalversenyen elért 1. helyezésért.

                                

8.  SZARKA EMMA, V. osztályos tanuló  az Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny regionális elődöntőjén elért ezüstsávos besorolásért.

                                

9.  SZEDLÁR SIMON, VI. osztályos tanuló a járási Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny 2. kategóriában prózamondásban elért aranysávos besorolásért, és az országos elődöntőn elért ezüstsávos besorolásért.

                                

10. BENES ANDRÁS, VI. osztályos tanuló a járási matematikai olimpiász járási fordulóján elért 1. helyezésért, a matematikai Pitagórász járási fordulóján elért sikeres szereplésért, valamint a matematikai Katedra levelezős verseny országos döntőjén való sikeres szereplésért.

                         

11. BARANYAI TÜNDE, VI. osztályos tanuló a járási Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny 2. kategóriában versmondásban elért aranysávos besorolásért, és az országos elődöntőn elért bronzsávos besorolásért.

                                

12.  HORVÁTH MELANIE, VII. osztályos tanuló az angol nyelvű olimpiás járási fordulóján elért 1. helyezésért.

                                

13. KAPRINAY ESZTER, VII. osztályos tanuló a „Hol volt, hol nem volt  ... Az én mesém“ című járási fogalmazási versenyen elért 3. helyezésért, valamint  „A magyar címer és zászló“ esszépályázaton szerzett különdíjért.

                                

14. KOLÁR ROXANA, VII. osztályos tanuló a „ Diákolimpia 2018“ regionális fordulóján, atlétikában elért 1. helyezésért, és a XII. Flaska Sándor mezei futóversenyen a III. kategóriában elért 1. helyezésért.

                                

15.  SZEKERES ÁRON, VIII. osztályos tanuló a „ Diákolimpia 2018“ regionális fordulóján, atlétikában  elért 2. helyezésért.

                                

16.  FRICSEK PETRA, VIII. osztályos tanuló  a „Dobré slovo“ elnevezésű szlovák nyelvű  szavalóverseny járási fordulóján elért 3. helyezésért.

                                

17.  KISS ZSÓKA, IX. osztályos tanuló  a „Dobré slovo“ elnevezésű szlovák nyelvű  szavalóverseny járási fordulóján elért 1. helyezésért, majd a kerületi fordulón iskolánk képviseletéért, a járási Tompa Mihály Vers- és  Prózamondó Verseny 3. kategóriában prózamondásban elért ezüstsávos besorolásért.

                                

18.  CZANIK REBEKA, IX. osztályos tanuló a „Poznaj slovenskú reč“ elnevezésű szlovák nyelvű  verseny körzeti fordulóján elért 3. helyezésért,   a kerületi fordulóján pedig a bronzsávos besorolásért, továbbá a járási Tompa Mihály Vers- és  Prózamondó Verseny 3. kategóriában versmondásban elért ezüstsávos besorolásért.

                                

19.   Szekeres Máté, Varga Tamás, Kolár Roxana, Paulo Hugo, Szekeres Áron és Horváth Dávid VI.,VII.,VIII. és IX. osztályos tanulók, mint az iskolánk futballcsapatának tagjai, Zsigárdon a húsvéti focitornán megszerzett 1. helyezésért.

 

Szívből gratulálunk! :)